Mallon

Regulamin

sklepu Mallon.pl

 

Postanowienia ogólne

1.1. Niniejszy dokument (zwany dalej Regulaminem) jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, określającym prawa i obowiązki osób korzystających ze Sklepu Internetowego dostępnego pod adresem internetowym www.mallon.pl, prowadzonego przez Usługodawcę.

1.2. Sklep „Mallon” zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Klienci zostaną poinformowani o zmianach poprzez publikację aktualizacji na stronie sklepu.

Zamówienia i płatności

2.1. Zamówienia w sklepie „Mallon” można składać za pośrednictwem strony internetowej www.mallon.pl.

2.2. Klient zobowiązany jest podać prawdziwe i aktualne dane kontaktowe oraz adresowe podczas składania zamówienia.

2.3. Sklep „Mallon” akceptuje płatności za pomocą przelewów bankowych oraz płatności online za pośrednictwem dostępnych platform płatności: PayU, przelewy24 oraz WooPayments.

2.4. Ceny produktów prezentowane na stronie sklepu „Mallon” są wyrażone w polskich złotych (PLN) i zawierają obowiązujący podatek VAT.

2.5. Sklep „Mallon” ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłową realizację zamówienia oraz dostarczenie produktów zgodnych z zamówieniem.

Dostawa i zwroty

3.1. Produkty oferowane w naszym sklepie są dostarczane z hurtowni, z którą współpracujemy.

3.2. Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. W okresie przedświątecznym lub w przypadku innych wyjątkowych okoliczności, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Będziemy Cię informować o ewentualnych opóźnieniach.

3.3. Oferujemy dostawę na terenie całej Polski. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, takimi jak DHL kurier, Inpost kurier oraz Inpost paczkomaty, które zapewniają pewność dostawy.

3.4. Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje Klientowi w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu.

3.5. Procedura zwrotów: Jeśli chciałbyś zwrócić produkt, prosimy o kontakt mailowy pod adres kontakt@mallon.pl lub telefoniczny pod numer 512 060 007  w celu uzyskania instrukcji oraz formularza zwrotu. To pomoże nam skutecznie zorganizować proces zwrotu.

3.6. Aby dokonać zwrotu, konieczne jest zwrócenie produktu w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu lub równoważnym zabezpieczeniu.

3.7. Koszty zwrotu: Jeśli zwrot jest wynikiem preferencji klienta, koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient. W przypadku zwrotu towaru uszkodzonego lub błędnego, koszty przesyłki zwrotnej pokrywa sklep.

3.8. Zwrot płatności: Po otrzymaniu zwróconego towaru, przeprowadzimy proces zwrotu płatności. Proces ten zajmuje zazwyczaj do 7 dni od momentu otrzymania zwróconego towaru.

3.9. Adres do zwrotów to Hubala 86, Wola Zaradzyńska 95-054 Ksawerów.

Gwarancja i reklamacje

4.1. Gwarancje na produkty są udzielane zgodnie z warunkami określonymi przez producentów lub dystrybutorów.

4.2. W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej należy zgłosić reklamację poprzez pocztę elektroniczną na adres kontakt@mallon.pl. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz adres do korespondencji (lub adres e-mail) Klienta lub osoby zgłaszającej reklamację, nazwę towaru, numer dokumentu zakupu (o ile jest to możliwe), datę zakupu, a także szczegółowy opis problemu i żądania. Reklamacje listowne należy kierować na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt. 

4.3. Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacji, Klient może zostać poproszony o przesłanie reklamowanego towaru na adres korespondencyjny na koszt Sklepu.

4.4. W terminie do 14 dni od otrzymania reklamacji, Klient otrzyma odpowiedź na reklamację.

Ochrona danych osobowych

5.1. Sklep „Mallon” przetwarza dane osobowe klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

5.2. Dane osobowe są przetwarzane w celach realizacji zamówień oraz komunikacji z klientem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Prawa autorskie i własność intelektualna

6.1. Wszelkie treści prezentowane na stronie sklepu „Mallon”, takie jak teksty, zdjęcia i grafiki, są chronione prawami autorskimi i są własnością sklepu.

6.2. Kopiowanie lub wykorzystywanie tych treści w celach komercyjnych wymaga zgody sklepu „Mallon”.

6.3. Strona internetowa Sklepu internetowego jest chroniona prawem autorskim. Wszelkie prawa nieprzyznane wyraźnie Usługobiorcy na podstawie niniejszego Regulaminu pozostają zastrzeżone na rzecz Usługodawcy lub podmiotów udzielających Usługodawcy licencji na korzystanie z poszczególnych utworów prezentowanych w postaci zawartości Strony internetowej. Usługobiorca może korzystać z utworów oraz baz danych zawartych na stronach internetowych Sklepu internetowego w zakresie dozwolonego użytku wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27.07.2001 r. o ochronie baz danych.

Odpowiedzialność i gwarancje

7.1. Sklep „Mallon” nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w opisach produktów oraz cenach.

7.2. Gwarancje na produkty są udzielane zgodnie z warunkami określonymi przez producentów lub dystrybutorów.

8.1. Regulamin wchodzi w życie od dnia publikacji na stronie www.mallon.pl.

8.2. Wszelkie spory wynikłe z korzystania ze sklepu będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby sklepu „Mallon”.

8.3. Sklep „Mallon” zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Klienci zostaną poinformowani o zmianach poprzez publikację aktualizacji na stronie sklepu.

Wymagania techniczne

Korzystanie ze Sklepu Internetowego przez Klienta możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny Użytkownika następujących minimalnych wymagań technicznych:

– Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i cookies,
– Mozilla Firefox w wersji 3.0 lub nowszej z włączoną obsługą appletów Java, JavaScript i cookies,
– Minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.

Celem zapewnienia użytkownikom pełnego bezpieczeństwa korzystania z naszego sklepu, proponujemy używanie najnowszych zaktualizowanych wersji przeglądarek oraz ich rozszerzeń i wtyczek.

0

Brak produktów w koszyku.